KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Fakültemizde Mezuniyet Heyecanı: Davetiyeler Satışta!-02.04.2019

İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Sağlık Yönetimi ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümlerimizin mezuniyet heyecanını duyan güzel öğrencileri,

Dekanlığımızın öncülüğünde ve Bölüm Başkanlıklarımızın bilgi ve destekleri dahilinde bu yıl tüm fakültemiz genelinde bir Mezuniyet akşamı düzenlenmesine karar verdik ve her bölümden ve bölümlerin gece ve gündüz gruplarından birer temsilci ile oluşturduğumuz Mezuniyet Komitesi ile birlikte sizler için gece-gündüz çalıştık. Sizlerden gelen talepler, en önemlisi istek ve heyecan bu süreçte bizi mutlu eden motive eden en büyük unsurdu. Aramızdan mezun olarak ayrılmanız öncesinde sizlerle birlikte güzel bir akşam geçirecek olmanın sevincini de en az sizler kadar yaşıyoruz.

Artık büyük gece için hazırlıklarımız tamamlandı, geri sayım başladı ve davetiyelerimiz satışta! 28 Nisan 2019 Pazar akşamı, Ramada Otel Germenica Salonu’nda 19:00’da başlayacak Mezuniyet Balomuzun davetiyelerini bu hafta Dekanlık katındaki Satınalma bölümünde görevli arkadaşımız Ömür Sökmen Bey’in odasından temin edebilirsiniz. Davetiyelerimiz 95 TL’den satışa çıkmıştır.

Birlik ve beraberliğimizi kutlayacağımız, K.S.Ü. ve İ.İ.B.F. ailesi olmamızın gereği olarak gördüğümüz ve elbette sizlere hoş bir sâdâ bırakmak niyetiyle düzenlediğimiz bu veda akşamında istisnasız hepinizi aramızda görmeten mutluluk duyacağız. Bu vesileyle, Mezuniyet Komitemizde emek veren arkadaşlarımız başta olmak üzere, hocalarımıza ve bu süreçte destek olan herkese teşekkür ediyoruz.

Biz her şeyi hazırladık, şimdi sıra sizlerde!

Sevgilerimizle.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı

Mezuniyet Komitesi

NOT: Programımız yemeklidir. Programımıza 6 kişiden oluşan profesyonel bir orkestra eşlik edecektir. Davetiyelerin en geç 20 Nisan’a kadar satışta olacağını unutmayın. Davetiyelerle ilgili özel/istisnai durumlar için, programla ilgili bilgi edinmek için, danışmak istediğiniz her türlü husus ve destek için çekinmeden Dekan Yardımcımız Dr. Elif Kocagöz ile irtibata geçebilirsiniz. Programla ilgili detaylı bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook: infoksuiibf) takip edebilir, inceleyebilirsiniz.